Jesteśmy liderem na rynku produkcji kartonów i asortymentu powiązanego. Miło, szybko i z pełną kulturą, wykonujemy bardzo dobrej jakości usługi i produkty dla naszych Klientów. Oferujemy miejsce, w którym Twoja praca jest szanowana, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy samodzielne kreowanie swojego miejsca pracy, w miejscu nastawionym na dialog i drugiego Człowieka. Oferujemy pracę w zespole, gdzie panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera. Szanujemy wszystkich, z którymi współpracujemy ale oczekujemy również profesjonalizmu oraz szacunku. Swoją kreatywnością zmieniamy rzeczywistość i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju.

WAŻNE! Pierwszy miesiąc pracy na umowę zlecenia, aby sprawdzić czy kandydat realizuje się na tym stanowisku i czy spełnia ustalone wymogi. Praca polegałaby na standardowej pracy przy Obsłudze Klienta i zapoznanie się z asortymentem oraz charakterem pracy. Po miesiącu podpiszemy umowę o pracę, jeśli obie strony będą tego chciały.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
· Organizacja procesów produkcyjnych oraz obsługi maszyn i urządzeń – otwieranie zakładu i wyłączanie urządzeń produkcyjnych na koniec pracy, ustawianie urządzeń, przekazywanie priorytetów produkcyjnych.
· Współtworzenie planów produkcyjnych – decydowanie o kolejności na podstawie ustalonego harmonogramu z bezpośrednim przełożonym.
· Optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości, kontroli kosztów – kontrola jakości wyrobów gotowych, optymalizacja kosztów produkcji.
· Stałe podnoszenie efektywności procesów produkcji – wdrażanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów i jakości wyrobów gotowych.
· Nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem parku maszynowego – prace naprawcze i konserwatorskie maszyn i urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy).
· Nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty oraz części serwisowe urządzeń – kontrola ilościowa i jakościowa materiałów wpływających na płynność produkcji.
· Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi zasadami – raport ilościowy wyprodukowanych wyrobów, bieżąca aktualizacja statusów produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • praca na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej co najmniej 1 rok

Oferujemy pracę:

  • w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ze stałą możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • w miłej atmosferze wśród ambitnych i młodych ludzi.
  • miejsce pracy: Sokołów Małopolski

Więcej informacji: zarzadzaniepoludzku@gmail.com