Dla naszego Partnera Biznesowego poszukujemy Dyrektor/a ds sprzedaży z doświadczeniem w branży spożywczej (preferowana cukierniczo-piekarnicza).

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w branży spożywczej (szczególnie cukierniczej, piekarniczej),
  • masz min. 5 letnie doświadczenie w pracy w handlu,
  • lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi,
  • potrafisz samodzielnie zarządzać sobą w czasie,
  • cechuje Cię bystry umysł i pracowitość.

Twoje zadania to przede wszystkim:

  • zarządzanie działem handlowym,
  • wsparcie Właściciela w prowadzeniu Firmy,
  • podtrzymanie obecnych relacji z Kontrahentami i rozwinięcie nowych kanałów sprzedaży.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami,
  • pracę w lubiącym się i doświadczonym zespole,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • urozmaicony zakres realizowanych zadań,
  • miejsce pracy: Łomża i okolice.

Więcej informacji: ach@zarzadzaniepoludzku.com i/lub zarzadzaniepoludzku@gmail.com; tel.: 500629967