Znasz lub chcesz poznać rynek nieruchomości? Lubisz ludzi, szanujesz siebie i innych oraz chcesz tworzyć swój własny brand na rynku nieruchomości? Jeśli TAK wyślij swoje CV, a w tytule napisz „Kariera nieruchomości”: ceo@zarzadzaniepoludzku.com

Firma istnieje prawie 50 lat na rynku, jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i wciąż się rozwija. Obecnie poszukuje Agentów do biura w Sosnowcu.

Za co będziesz odpowiadał?

  • pozyskiwanie Klientów i ofert nieruchomości
  • podpisywanie umów na wyłączność, promowanie nieruchomości i obsługa klientów, aż do finalizacji transakcji
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
  • sporządzanie umów, pism, wniosków, udział w procesie negocjacji sprzedażowych, doradztwo w wielu aspektach związanych ze sprzedażą, zakupem czy wynajmem nieruchomości.

Współpraca: Agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.
Konieczne umiejętności i wiedzę do pracy w zawodzie agenta nieruchomości nowe osoby zdobywają podczas szkoleń wstępnych. Jednak praca w tej branży wymaga ciągłego dokształcania się i pogłębiania wiedzy. To zawód dla tych, którzy lubią się uczyć.

Więcej informacji: ceo@zarzadzaniepoludzku.com lub pod numerem 535 097 761