Czytanie ze zrozumieniem przepisów prawnych nie jest dla Ciebie udręką? Masz doświadczenie i potrafisz tworzyć umowy, protokoły, aneksy?

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK czytaj dalej.

Szukamy dla naszego wieloletniego Klienta Specjalisty, który odciąży m.in. kadrę kierowniczą w Firmie od obowiązku tworzenia pism administracyjno-prawnych.

Główne zadania na tym stanowisku to:
– przygotowywanie wzorców umów i regulaminów,
– udział w negocjacjach z klientami,
– wsparcie prawne w zawieraniu aneksów, umów i porozumień (z klientami, partnerami i dostawcami),
– analiza i ocena ryzyk prawnych związanych z zawieranymi i realizowanymi umowami,
– czuwanie m.in. nad polityką ochrony danych osobowych w Firmie.

Główne korzyści:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– praca indywidualna, a do większych projektów współdziałanie w różnorodnym zespole,
– szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie planu kariery,
– dostęp do pakietów opieki medycznej oraz kart sportowych.

Jeśli Ci to odpowiada wyślij swoje CV na ach@zarzadzaniepoludzku.com i/lub zadzwoń 500629967.