Wiem co to znaczy być ROZCZAROWANYM… swoim życiem zawodowym, brakiem awansu, przywłaszczeniem sobie Twoich zasług przez kogoś innego, próżnym oczekiwaniem na pochwałę…

Widzisz nie zawsze byłam w tym miejscu co dziś i mam nadzieję (oraz robię sporo w tym kierunku), że będę wciąż się rozwijać. Dużo czasu zajęło mi, by zobaczyć, że tak NAPRAWDĘ mogę więcej niż mi się wydawało. Nie jestem więźniem sytuacji. Nie muszę być jak ktoś inny.

Dziś wiem, że równość nie oznacza identyczności. To, że jesteśmy równi wg mnie oznacza, że każda osoba jest tak samo CENNA ze względu na swój wyjątkowy zestaw cech, które posiada. Tak, TY też masz swoje mocne strony!

W rzeczywistości właśnie to, co nas różni, jest naszą mocną stroną – jeśli potrafisz to rozpoznać i efektywnie użyć, to nie jesteś już w sprzeczności ze sobą. To niesamowite poczucie, że wiesz kim jesteś i wciąż odkrywasz więcej o sobie.

Do tego zachęcam – zobacz w sobie dobro i zrozum, że najlepsze wciąż jest przed Tobą!

A Ty wiesz jakie są Twoje mocne strony? Jeśli chcesz podziel się tą wiedzą w komentarzu.

#praca #lider #rekrutacja #biznes #świadomość #współpraca #wartości #firma #efektywność #działanie #decyzje #zarządzaniepoludzku #firmazwartościami #pomyśl