Lubisz kontakt z ludźmi? Wiesz, że w sprzedaży liczy się człowiek, przy czym i efekt?

Jeśli do tego masz charakter zwycięzcy zapraszamy Cię do wysłania CV: Wyślij swoje CV na: ach@zarzadzaniepoludzku.com lub zadzwoń 500629967.

Jeśli podejmiemy razem współpracę będziesz traktowany jak partner. Chcemy pracować z odpowiedzialnymi ludźmi, którzy chcą pracować i wiedzą, że są traktowani poważnie. 

Będziesz odpowiedzialny za sprzedaż do klientów biznesowych innowacyjnego szkolenia on-line pomagającego przedsiębiorcom uzyskać dostęp do 500 tys. osób decyzyjnych w Polsce, dzięki czemu mogą nawiązać relacje z cennymi klientami biznesowymi bez wychodzenia z domu. 

Będziesz miał okazję bardzo dobrze poznać rynek mikro, małych i średnich przedsiębiorców w różnych branżach, jak również pracować w Firmie, która gdy inne firmy upadały, odnotowywała tydzień w tydzień coraz większe zyski.

Co dajemy?

– dokładne wdrożenie, które bardzo szybko zweryfikuje czy możemy działać razem (oszczędność czasu, sama merytoryka, szybka weryfikacja charakteru czy pracujesz bo chcesz mieć więcej czy dlatego, że ktoś Ci mówi, że musisz)

– codzienną odprawę, gdzie możesz zapytać o to, czego jeszcze nie jesteś pewny, przećwiczyć rozmowę, rozwiać swoje wątpliwości

– dostęp do szkoleń, które pozwolą Ci nie tylko zrozumieć produkt, ale i zastosować wiedzę, przez co na rynku będziesz mógł budować pozycję eksperta

– współpracę na zasadzie B2B (ew. umowa zlecenie)

Co będziesz robił? 

– szukał osób online zgodnie z określoną grupą docelową

– zapraszał ich na szkolenie online

– kontaktował się po szkoleniu online i zamykał sprzedaż

Szukamy osób, które mają takie cechy jak:

– Otwartość na feedback, 

– Łatwość w komunikacji,  

– Duża dynamika i pewność siebie,  

– Naturalna ciekawość i empatia, 

– Pozytywne nastawienie i podejmowanie z entuzjazmem wyzwań, 

– Bardzo dobra organizacja pracy, 

– Wysokie poczucie odpowiedzialności,  

– Chęć nauki i stałego doskonalenia, 

– Zainteresowanie biznesem mile widziane,  

– Otwartość na nowe doświadczenia.

Dodatkowo

– Doświadczenie w sprzedaży będzie dużym atutem (mile widziane w sprzedaży B2B)

Jeżeli czujesz, że chciałbyś być częścią Zespołu, napisz do nas na adres: ach@zarzadzaniepoludzku.com i wyślij CV umieszczając w tytule „Sprzedawca”.