Lubisz cyferki, prawo i cechuje Cię skrupulatność?

Jeśli masz:

+ doświadczenie w e-commerce (najlepiej w firmie zajmującej się wprowadzaniem własnych produktów, własnych marek na rynki zagraniczne, polski rynek to tylko ok 10%).

+ znasz płynnie język angielski (niemiecki jest dodatkowym atutem)

To zapraszamy na pokład 🙂 jesteśmy niewielką – pod kątem liczby osób – Firmą. Kreujemy własne marki i … płacimy VAT w 7 krajach.
Praca może być zdalna lub częściowo zdalna, jeśli chcesz. Zorganizujemy Ci miejsce pracy jak chcesz: część osób u nas wybrało tryb pracy na stojąco (stand up desk), a cześć tradycyjnie (sit down desk). Dostosujemy to, tylko powiedz jak lubisz pracować.

Godziny pracy nie są sztywne – ważne, aby praca była wykonana. Mamy do siebie zaufanie, bo każdy odpowiada za Firmę – chcemy, aby realizowała swoją misję. Generalnie każdy z nas ma własny dostęp do firmy w Warszawie przy ul. Ciołka (Wola) i kiedy chcesz lub potrzebujesz korzystasz z biura. Każdy z nas dopasowuje liczbę godzin do tego jak Mu pasuje.

Ważne, by cechował Cię:
+ międzynarodowy mindset

+ znajomość e-commerce

+ otwartość by się uczyć i uczyć innych

Co będzie Twoim zadaniem?

  • Zajmiesz się sprawami prawno-administracyjnymi, mamy biura rachunkowe, czasem trzeba zasięgnąć porady prawnej, więc będziesz pilnować biur, prawników i obiegu dokumentów w Firmie i poza Nią.
  • Pilnowanie magazynów
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z firmami zewnętrznymi/freelancerami – nowe magazyny, dostawcy oprogramowania, agencje digitalowe itp. 
  • Zarządzanie wewnętrznymi projektami, pomoc reszcie Zespołu z dobieraniem priorytetów i – mówiąc wprost – skuteczne dopinanie tematów.
  • Nadzór nad procedurami firmowymi i ich optymalizacja.

Jeśli widzisz się w tym Zespole zachęcamy z serca do podesłania CV na ach@zarzadzaniepoludzku.com a jeśli masz pytania zadzwoń 500629967.