Nasze oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie: wyższe budowlane,
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego,
  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość Prawa budowlanego i ustawy Prawo o wyrobach budowlanych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości, w tym książki obiektu budowlanego zgodnie z wymogami prawa budowlanego,
  • zlecanie kontroli technicznych okresowych, przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie,
  • zlecanie i kontrola bieżących napraw i konserwacji budynku,
  • kontrola nad usuwaniem awarii i ich skutków,
  • przygotowanie planów remontowych,
  • nadzór nad pracą firm wykonujących remonty i modernizacje – odbiór tych prac,
  • wyszukiwanie wykonawców robót budowlanych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat, 1/2etatu lub kontrakt),
  • wynagrodzenie, które wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami wzrasta,
  • urozmaicony zakres realizowanych zadań,
  • miejsce pracy Sosnowiec
  • fundusz świadczeń socjalnych.

Więcej informacji: ceo@zarzadzaniepoludzku.com lub pod numerem 535 097 761