O nas słów kilka…

Kim jesteśmy?
Nie wybieramy nadanych nam imion, nie wybieramy naszych twarzy.
O tym kim jesteśmy stanowią nasze wartości.

  1. Szanujemy swój i Twój czas – wiemy, że czas to życie, jest nieodnawialny. Chcemy pomóc Ci wykorzystać go jak najlepiej.
  2. Z naszymi partnerami szanujemy siebie nawzajem i wspieramy się w swoich celach, a więc wiemy o bardzo ważnych sytuacjach u siebie nawzajem i kibicujemy sobie, aktywnie partycypujemy, aby każda ze stron osiągnęła sukces (win-win). Co równie ważne stawiamy na permanentny rozwój, który jest fundamentem naszej współpracy.
  3. Nasza siła wynika z wierności naszym wartościom, a więc nie promujemy aborcji, eutanazji, in-vitro, magii, ani innych spraw sprzecznych z wartościami chrześcijańskimi.
  4. Przestrzegamy prawa i słuchamy głosu sumienia – nie bierzemy i nie dajemy łapówek, wystawiamy faktury, uznajemy optymalizację podatkową jako spryt, a wszystkie sprawy analizujemy w sumieniu.
  5. Jesteśmy otwarci – jeśli cokolwiek jest nie tak, od razu to komunikujemy. Wierzymy w relacje i dialog. Prawda i szczerość to dla nas fundamenty współpracy.
  6. Podejmujemy odpowiedzialność i wymagamy jej od naszych partnerów – wspólnie ustalamy co należy zrobić i do kiedy, bierzemy odpowiedzialność za jak najlepsze wykonanie każdego zadania. Rozumiemy sytuacje wyjątkowe, ale o nich chcemy dowiedzieć się bezpośrednio od Ciebie, abyśmy mogli wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie. W zarządzaniu kryzysowym także mamy spore doświadczenie.
  7. Jesteśmy ambitni. Nie szukamy współpracy z kimkolwiek. Chcemy współpracować na poziomie, z wartościowymi firmami/osobami, które są albo mają aspiracje być na szczycie w swojej branży.