Potrzebujesz zatrudnić Pracownika?

Gorąco polecam współpracę z firmą “Zarządzanie po ludzku” – charakteryzuje ich bardzo rzetelne podejście do realizowanych projektów, prawdziwe “wczuwanie” się w styl działania Zleceniodawcy oraz wyśmienity kontakt na każdym etapie prowadzonych działań.

Mateusz Mieszczanin, Właściciel MIESZCZANIN.PL

Chcesz Pracownika na lata? Mamy takie doświadczenie – posłuchaj:

Bardzo fachowa pomoc w poszukiwaniu nowych pracowników. Pani Agnieszka jest osobą godną zaufania i polecenia. Poza tym to osoba bardzo życzliwa, pełna optymizmu, radości i ciepła. Ludzie i rozwój to dla niej nie tylko praca, ale i życiowa pasja. Z kolei pan Przemek w trakcie naszej współpracy wykazywał się ogromnym profesjonalizmem – zawsze skupiony na zadaniach i celach nigdy nie zapomina o ludziach. W czasie naszej współpracy nigdy nie odmówili pomocy, zawsze zaangażowani w 101 % .

Danuta Łuszczki, Współwłaściciel Kartony24.eu

Dziś tak głośno mówi się o rynku pracownika, mało kto jednak wspomina, że znalezienie osób w wielu branżach odbywa się już na innych zasadach niż standardowy schemat:

1. Ogłoszenie o pracę

2. Rozmowa

3. Zatrudnienie

Stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną kampanię, która ma na celu pokazać Twoją Firmę ludziom, pokazać wartości i dotrzeć do zainteresowanych Kandydatów. Tych, których nie trzeba namawiać do pracy i którzy będą podzielali Twoje wartości. Podobnie jak TY docierasz dziś do swoich Klientów, my znajdziemy dla Ciebie odpowiednich ludzi do pracy.

Jeśli więc chcesz nawiązać współpracę –napisz lub zadzwoń i powiedź kogo szukasz.

Nie czekaj, czas ucieka!

Wiemy, że nie każdy może współpracować z każdym, a głównym powodem niepowodzeń w firmach są… błędne decyzje. Wg dr.-a M. Belbina ponad ¾ błędów dotyczy błędnych decyzji personalnych w oparciu o niewłaściwe dane (sympatie lub antypatie), które mają poważny wpływ na wynik finansowy Twojej firmy.

Wiemy jak znaleźć właściwych pracowników/partnerów do współpracy/ specjalistów/ ekspertów/ trenerów. Wybieramy 2-3 najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Szacuje się, że utrata motywacji i zaangażowania pracownika to koszt nawet 24 wynagrodzeń tego pracownika (szkody związane z kontaktami z Klientami, z którymi pracownik miał styczność przez dany okres, straty związane z zadaniami jakie zaniedbał, odprawa, niskie zaangażowanie, a co za tym idzie słaba jakość działań, koszt znalezienia, wyszkolenia i wdrożenia nowego pracownika, negatywne opinie o pracodawcy). Kwoty te robią wrażenie… Niezaangażowani pracownicy w Twojej Firmie to dla Ciebie ogromne straty.

Zatem już teraz napisz lub zadzwoń i powiedź kogo szukasz i nie podejmuj niewłaściwych decyzji jak ponad 75% Przedsiębiorców i oszczędź sobie niepotrzebnych kosztów.

Zatem już teraz napisz lub zadzwoń
i powiedź kogo szukasz.

Polecam, znają się na ludziach jak nikt inny 🙂

Danuta Szczerbaty, Pracownik Kartony24.eu zrekrutowany przez Zarządzanie po ludzku

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć więcej, jak budować zdrowe relacje z Pracownikami, partnerami biznesowymi i otoczeniem społecznym – zapisz się na bezpłatny newsletter, gdzie będziesz otrzymywał tylko wartościowe treści.

Trwa zapis.

Dziękujemy za zapis na nasz newsletter.

Teraz sprawdź proszę swoją skrzynkę e-mail by potwierdzić dołączenie do grona subskrybentów.