Rekomendacje

Po 5 latach pracy w dużych zagranicznych korporacjach postanowiłem wrócić w rodzinne strony, gdzie mógłbym dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki tym wydarzeniom poznałem firmę „Zarządzanie po ludzku”, która przeprowadziła ze mną proces rekrutacyjny. Forma oraz sposób rozmowy wprawiły mnie w osłupienie. Po raz pierwszy osoba po drugiej stronie była świadoma tego co robi, potrafiła słuchać ze zrozumieniem i wyciągać trafne wnioski – do tej pory znałem tylko sztuczność, schematyczność i brak zaangażowania w precyzyjna analizę, która wymaga przede wszystkim wiedzy, doświadczenia i czasu. Niestety, tempo w jakim dzisiaj żyjemy powoduję, że bardzo często nie potrafimy się zatrzymać. Jeśli szukasz osoby, która pomoże Tobie i Twojej Firmie to Pani Agnieszka i Pan Przemysław to bardzo dobra inwestycja.
Konrad Babiarz, Manager
Kartony24.eu

Współpraca z Agnieszką i Przemkiem to prawdziwa przyjemność. Wspaniali ludzie, z głowami pełnymi pomysłów i odwagą by realizować te najbardziej szalone. Dbałość o drugiego człowieka, kultura słowa i oddanie dla projektu, nad którym pracują to cechy, które ujęły mnie najbardziej.
Agnieszka Musiał
https://agnieszkamusial.com/
Piosenkarka, Autorka tekstów i Kompozytorka, Wykładowca

Firma Zarządzanie po ludzku udzieliła nam wsparcia w rekrutacji nowego pracownika średniego i wyższego szczebla. Ocena kandydata oraz określenie jego cech osobowych było w stu procentach trafne o czym przekonaliśmy się w praktyce podczas okresu próbnego naszego nowego pracownika. Biorąc pod uwagę wiedzę Pani Agnieszki oraz Jej “wyczucie” tematu serdecznie rekomendujemy współpracę z Jej Firmą.
Arek Łuszczki, Właściciel Kartony24.eu

Lista umiejętności jakich możemy nabyć w tych czasach jest bardzo długa: sprzedaż, komunikacja, rekrutacja. Jest jednak pewien zbiór cech, którego nie da się wyuczyć z książek czy siedząc na całodniowych warsztatach. W tym zbiorze znajduje się: otwarte serce, troska o drugiego człowieka, poświęcenie dla pomysłu. Jeśli masz wielkie plany co do swojego biznesu czy wizji, szukaj kogoś kto kieruje się w życiu takimi właśnie wartościami. Jak kogoś takiego znaleźć? Nic prostszego – Agnieszka Chmielowiec. Bardziej oddanej, wykwalifikowanej i ciepłej osoby niż ona dawno nie widziałem. Rekomendacja prosto z serca.
Łukasz Krasoń
drACTION – mówca motywacyjny, lukaszkrason.pl

Zarządzanie po ludzku to otwarte spojrzenie na firmę Klienta i jej nowe możliwości. Pani Agnieszka aktywnie słucha i słyszy, proponuje. Nie narzuca. Spotkanie z Panią Agnieszką zakończyło się owocnymi spostrzeżeniami i rzeczywistym planem działania na następne miesiące, logicznie zebranym w całość. Osobiście polecam.
Katarzyna Borowa-Mirek, Właściciel firmy Studio Deutsch

Profesjonalne przygotowanie, kobieca intuicja oraz profesjonalna i przyjazna atmosfera jaką tworzy Agnieszka sprawiają, że wszyscy uczestnicy pilnie ją słuchają, czynnie biorą udział w ćwiczeniach. A to sprawia, że wszyscy chętnie się otwierają na współpracę i chcą w takich warsztatach uczestniczyć całym sobą, przez co otrzymują dużo więcej dla siebie niż na standardowym szkoleniu. Było to niesamowicie pouczające i refleksyjne spotkanie, podczas którego krok po kroku pracownicy mogli na nowo spojrzeć na swoje dotychczasowe zachowania i decyzje, ale też przed oczami mogli zobaczyć przyszłe możliwe sytuacje. Warsztaty pomogły pracownikom w poznaniu komunikacji jako metody mającej na celu budowanie relacji z każdym współpracownikiem. Agnieszka przekazała dużo praktycznych przykładów do wykorzystania na co dzień o których bardzo często zapominamy. Warsztaty przypomniały o tym, jak ważna jest dobra komunikacja i że to od niej zależą nasze relacje i to co dobrego może z nich wyniknąć.
Arek Łuszczki
Kartony24.eu

Pani Agnieszka oraz jej mąż, pan Przemysław, z firmy Zarządzanie po ludzku z siedzibą w Sosnowcu, współpracowali z naszą Fundacją przy okazji organizacji Krakowskiej Nocy Światła 2015 roku. W tym czasie dali się poznać jako ludzie godni zaufania i bardzo uczciwi. Ich wielkim atutem jest kreatywność oraz elastyczność – w przypadku mnożących się trudności potrafili zaproponować wiele rozwiązań i dostosować się do zmieniających się okoliczności. Ponadto to ludzie wysokiej kultury i klasy, serdeczni i uczynni, a także posiadający doświadczenie i umiejętności w pracy z ludźmi. Ich stosunek do drugiego człowieka, umiejętność rozmowy – nieraz trudnej – to z pewnością zaleta, o której nie sposób nie wspomnieć. Atutem właścicieli Zarządzanie po ludzku jest również ich wzajemne uzupełnianie się, pani Agnieszka to osoba pełna energii i optymizmu, znakomicie sprawdzająca się w pracy z ludźmi, zaś pan Przemysław charakteryzuje się wewnętrznym spokojem i trzeźwym stosunkiem do rzeczywistości, które to cechy konieczne są w przypadku podejmowanych działań związanych z organizacją eventów.Z pewnością będziemy z radością współpracować z firmą Zarządzanie po ludzku i rekomendujemy ją wszystkim, którzy szukają pomocy przy organizacji czy koordynacji różnego typu wydarzeń.
Mikołaj Budniak
Fundacja im. Andrzeja Cudzicha

Pełne zaangażowanie w projekt to główna rzecz, która nasuwa mi się po naszym wspólnym działaniu. Jestem przekonany, że włożyli całe serce w to, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki dla naszej firmy.
Kamil Zbozień
RTCK